Title

Шановні покупці!

Ми, команда Expotorg, хочемо звернути вашу увагу на те, що захист ваших персональних даних є нашим пріоритетом. Ми строго дотримуємося закону "Про захист персональних даних" і гарантуємо, що всі ваші особисті дані, які ви залишаєте на нашому сайті, будуть захищені відповідно до цього закону.

Ми збираємо лише ті персональні дані, які необхідні для оформлення замовлення та зв'язку з вами, а також для підвищення якості наших послуг і поліпшення користувацького досвіду. Ми не передаємо вашу особисту інформацію третім особам без вашої явної згоди, за винятком випадків, передбачених законом.

Всі дані, які ми збираємо, зберігаються на наших захищених серверах, доступ до яких мають тільки наші фахівці, які мають відповідні повноваження для обробки особистих даних.

Ми також гарантуємо, що ваша персональна інформація буде використана тільки для тих цілей, для яких вона була надана нами. Ми не будемо використовувати її для розсилки спаму, продажу або передачі третім особам без вашої явної згоди.

Якщо у вас виникнуть які-небудь питання щодо обробки ваших персональних даних на нашому сайті, не соромтеся звертатися до нас. Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання та задовольнимо ваші потреби в галузі захисту особистих даних.

Дякуємо, що обираєте Expotorg!

Список просмотренных товаров пуст
Список сравниваемых товаров пуст
Список избранного пуст
Ваша корзина пуста
AlfaSystems GoPro GP261D21